Neverwinter Nights by Tichondrius

Banner-Tichondrius

NovinkyNovinky byly přesunuty na stránky modulu Demona!

16.2.-
V Downloadech je nově Beta čeština na NWN a několik nových wallpaperů. Také si můžete stáhnout český modul Ether Land. Zároveň pracuji na stránce o HAK souborech, budou tam všechny, které byly zmíněny ve fóru. Bude u nich popisek, link, obrázek..., takže si je každý bude moct vyzkoušet a udělat si vlastní názor. Všiml jsem si, že mám stále rozpracované skilly :-D, takže je už konečně dodělám.

17.1.-
Neustále se rozrůstá sekce Downloady o nové věci např.: Aurora Toolset tutorial, český modul Lost light quest a určitě si stáhněte český font do NWN od Adama Rambouska!

14.1.-
Do Wallpaperů přibylo dalších pět obrázků. Sice nejsou všechny uploadnuté, ale je tu záruka, že co nejdříve budou(18:35 - uploadnuty všechny wallpapery).

Výpis skillů ještě stále není hotov, protože jsem Jindragonovi pomáhal sestavovat tabulky k Demoně. Ale zato se v Downloadech objevilo několik nových sekcí - Moduly, Portréty a Ostatní. A hned je tam ke stažení modul Witch's Wake: The fields of battle, portréty, které jsou u sekce FAQ, patch na verzi 1.27 a usilovně se pracuje na uploadu Desktop tématu.

13.1.-
Podařilo se mi opravit bug, který zapříčinil, že v galerii nebylo vidět žádný obrázek. Nyní je to opraveno a jsou tam uploadnuty všechny screenshoty. V Downloadech jsou už náhledy také a uploadl jsem čtyři wallpapery: jeden s Aribeth, se zvířaty, elementály a mumie. Zbytek bude v nejbližších dnech následovat a budou samozřejmě přibývat další. Také jsem přidal tabulku s požadavky. V menu hledejte jako HW požadavky.

8.1.-
Právě jsem se znovu dostal na web. Vypadalo to zle, protože se mi kompletně sesypaly Windows 98SE. Nebyl to ani měsíc, co jsem je naposledy instaloval! Teď už jedu na Win2000 a vše šlape jako hodinky. Ale zase nemám ovladače na modem, takže čekám až mi přijde nový(Pokud toto vidíte, tak už ho mám:). Slíbená sekce Rasy a skilly je částěčně hotová - dokončil jsem popis hratelných ras a teď se vrhnu na skilly.

3.1.-
Vzhledem k obrovské chytlavosti Demony se práce na mých stránkách velice vlečou. Přesto jsem dal dohromady sekci Tvorba postav. V této sekci, určené spíše začátečníkům, se dozvíte k čemu jsou základní atributy(síla, odolnost...), záchranné hody a Hit pointy. Později sem přibude popis hratelných ras, včetně jejich výhod a nevýhod a také souhrn jednotlivých skillů(Už je předpřipravené tlačítko:).

1.1.2003-
Ani malá opička s razancí najatého assassina nezabrání rozkvětu těchto stránek. Bystřejší z vás si určitě všimli, že jsem vytvořil nový banner, abych tu neměl ten samý jako má Demona. Není už tolik temný, spíš vystihuje, jak si představuji správný fantasy svět. Přibyly nám tu nové sekce a hned dvě: Downloady a Galerie. Obě jsou zatím témeř prázdné, obsahují obrázky a ty zabírají hodně místa, takže mi upload bude chvilku trvat. Ale v downloadech se časem objeví mnohem víc věcí, třeba... no, nechte se překvapit.

Tip: Nezapomeňte navštívit fórum!;)

28.12.-
Dohodl jsem se s Jindragonem, který pracuje na projektu Demona, že umístí mé stránky na jeho web. Musel jsem přizpůsobit vzhled jeho temnější představě, a tak jsem to tu přepracoval. Zatím je tu jen Kompletní web Demony, ale během několika dní sem přibudou i mé výtvory, jen co uploadnu vše co mám již připraveno.

Na vaše dotazy a přání, ať už ohledně stránek nebo projektu Demona rádi odpovíme v našem diskuzním fóru.

23. 12. 2002-
Tak právě teď jsem začal pracovat na těchto stránkách. Poté, co server neverwinter-nights.cz ukončil svůj provoz, vymizely ty opravdu dobré stránky o NWN z českého internetu. A tak jsem se rozhodl udělat si své vlastní. Postrádal jsem většinou přístup k českým tutorialům, modulům a návodům, prostě zázemí, na které bych se mohl v případě nejistot obrátit. Bohužel jsem na to zatím sám a nejsem si jist, jestli se mi podaří vytvořit takové stránky, za které bych se nemusel stydět a hráči se sem budou vracet a posílat mi svoje nápady a vlastní moduly, vše "made in czech"... Tak už dost řečí a vzhůru do práce!


Stránky jsou optimalizovány pro IE 5.5 a vyšší a rozlišení 1024x768 s 16bit nebo 32bit barvami.
Jste přesně návštěvník.