Neverwinter Nights by Tichondrius

Banner-Tichondrius

Downloady  > Ostatní


Tak tady bude všechno co nijak nezapadá do ostatních sekcí.

Čeština do NWN

Aktuální verze češtiny do Neverwinter nights + Shadows of Undrentide + Hordes of the Underdark od Adama Rambouska. Tato čeština by nevznikla bez skvělého týmu překladatelů, kteří věnovali spousty hodin ze svého volného času, abyste si všichni mohli zahrát v češtině. A samozřejmě nám velice pomohli naši programátoři PaYoch a PeZ, bez kterých bychom překlad těžko zvládali.
Český font do NWN od Adama

Velikost: 22KB

České fonty pro ty kteří si chtějí zahrát český modul, ale češtinu do hry instalovat nechtějí. České fonty jsou již zahrnuty v instalaci češtiny!

Tutorial od Bioware v .pdf

Velikost: 116KB

Tento tutorial vás naučí jak se zachází s Aurora Toolsetem. Pokrývá základy jako: pokládání terénu, přidávání potvor. A nakonec se dopracujete ke questům, konverzacím a základnímu skriptování.
Neverwinter nights patches

Zde najdete aktuální patche a update.
HAK combine

Velikost: 386KB

Program pro kombinování dvou různých HAK souborů a kopírování jejich obsahů. Můžete si tak například vytvořit z několika různých HAKů jeden velký, který bude vybírat jen to nejlepší z každého.
Neverwinter nights Desktop Theme

Velikost: 3,02MB

Tři různá desktop témata v jednom balíku, s draky, Aribeth a démonem. Každé má vlastní barvy. Velice povedené, pokud jste aspoň trochu NWN+, musíte je mít!
Náhledy témat: Démon, Draci, Aribeth.
Script Generator 1.5

Velikost: 827KB

Script Generator je nástroj na vytváření scriptů pro NWN Toolset. Obsahuje mnoho základních funkcí, které se částo vyskytují v modulu. Tento program je určen pro scriptery začátečníky.

 
 

Downloady


Portréty

Moduly

Ostatní

Wallpapery

HAK