Neverwinter Nights by Tichondrius

Banner-Tichondrius

Downloady  > Moduly


V této sekci naleznete několik dobrých modulů. Ať už přímo od Bioware nebo od fanoušků. Napište nám prosím svůj komentář k jednotlivým modulům. Pokud jste vytvořili modul (české nebo slovenské texty), nebo jste provedli překlad do češtiny či slovenštiny jakéhokoliv modulu, pošlete nám ho prosím.

Witch's Wake: The fields of battle

Velikost: 2,87MB

Modul The Witch's Wake byl vytvořen z vybrané práce Neverwinter Night komunity. Rob Bartel z firmy BioWare vytvořil příběh, který není zasazen do světa Forgotten Realms. První epizoda The fields of battle začíná uprostřed bitvy, která odstartuje vaše dobrodružství v tomto modulu. Příští epizoda bude v připravovaném modulu, kde bude zas vybraná ta nejlepší práce z NWN komunity. Modul je určen pro postavy na prvním levelu a je postaven na HC pravidlech.

Lost Light Quest

Velikost: 64KB

Jeden český modul. Nehledejte v něm žádnou vědu a žádné scripty. Jde jen o naprostou řežbu. Jediné mínus je, že ho dokončíte za cca 20minut, docela mě bavil. Pro postavy na 12lvlu a vyšším.

Autor: Martin Novotný

Ether Land

Velikost: 164KB

Český modul , kde najdete akci a zajímavé questy. Martin vytvořil malý NWN svět. vhodný pro hru s více hráči (multiplayer).

Autor: Martin Novotný

The Vethboro Dragon CZ

Velikost: 1600KB

Tento celkem povedený modul od Jason Robinson jsem začal překládat těsně před vznikem Demony. Překlad dokončil Tomáše Sadílek. Modul je určen pro level 1-3, doporučený počet hráčů 1-4 (jen jedna družina). User friendly instalátor provede instalaci modulu a Haku.
Úvod:
Je těžké uvěřit, že je tomu celý měsíc, kdy jsem se rozhodl skoncovat s obyčejným městským životem a jal se hledat dobrodružství. Po dlouhé cestě jsem dorazil k vesnici zvané Vethboro, která leží na východ od Hromových hor. Rád bych se stal světoznalým dobrodruhem, ale v této bohem zapomenuté krajině stěží naleznu nebezpečnější práci, než hlídání ovcí před vlky.
Na konci cesty se stalo několik podivných událostí. Poslední den jsem potkal velmi málo lidí a i ten zbytek se netvářil nijak přívětivě. Tvářili se, skoro jako by prchali, ale před čím? Když jsem dorazil do Vethbora, na předměstí nebyla jediná živá duše.
Poznámky:
Navrhuji hrát tento modul na obtížnost "Pravidla DnD", ale to je pouze soukromé doporučení. Snad jen bard je trochu nevyvážený, protože má málo životů na první úrovni a nemá svého mazlíčka. Se zlodějem je hra trochu těžší, ale zábavnější. Je zde několik informací, které může zjistit jen on. Hra je konstruována pro dobré či neutrální charaktery s minimálně průměrnou inteligencí.

Autor: Jason Robinson
Stránka Autora: http://www.slightlysilly.net/
Překlad: Tomáš Sadílek

Spiknutí 1 - Krvavé Štoly

Velikost: 223KB

Tento modul je určen pro postavy 1. úrovně. Děj se odehrává ve světě Asterionu, v oblasti Východní dálavy, nedaleko Staré štoly. Postava je zde v roli strážného, který má za úkol starat se o bezpečnost v jednom ze zdejších stříbrných dolů...

Autor: Jan Jang

The Crystal Tower (Krystalová Věž ) CZ

Velikost: 848KB

Překlad zajímavého modulu The Crystal Tower s dílny Tomáše Sadílka.

Verze: 1.00 CZ
Doporučená úroveň: SP 7-12, MP 5-10
Doporučený počet hráčů: 1-4
Hrací čas: velmi závislý na úrovni (1.5 - 4 hodiny)
Úvod:
Vydal jsem se na cestu za dalším dobrodružstvím, čekající na chrabré reky. Dorazil jsem do Wirtovy Vesnice, naprosto obyčejné a nezajímavé, až na jednu maličkost. Za kopcy byl vidět vršek jakési věže. Celý se třpytil a leskl, nevypadal nijak přirozeně. Co to muže být?
Poznámky:
Hra má svou uvítací místnost, ve které si mužete zvýšit úroveň na doporučenou hodnotu. Modul není příliš obtížný, počet monster je generován podle počtu hráčů a jejich úrovní. Modul byl vytvořen pro dobré či neutrální charaktery s minimálni pruměrnou inteligencí.

Autor: Jaspor
Stránka Autora: http://www.beerdrinkingfools.org/nwn/default.htm
Překlad: Tomáš Sadílek

The Minotaur Maze (Minotauří Bludiště ) CZ

Velikost: 658KB

Krystalová Věž, cást II.

Překlad pokračování povedené série The Crystal Tower s dílny Tomáše Sadílka.

Poznámky:
Modul Minotauří Bludiště je pokračováním modulu předešlého - Krystalové Věže. Klade postavě za úkol prozkoumat záhadný a legendami opředený labyrint plný pastí a hádanek. Příběh navozený v Krystalové Věži se zase posouvá o kousek dál, poodhalí nám, kdo stál za krádeží Posvěceného Kalichu.

V modulu se vyskytuje celkem kuriózní (v počítačových hrách) způsob rešení hádanek, odpověď se totiž musí napsat! Tím odpadá tupé zkoušení všech možných odpovědí vedoucí ke kýženému cíli. Odpovědi vkládejte česky, tzn. i s diakritikou. Hodně štěstí.

Pozor vyžaduje datadisk Shadows of Undrentide !!!

Autor: Jaspor
Stránka Autora: http://www.beerdrinkingfools.org/nwn/default.htm
Překlad: Tomáš Sadílek

The Dark Ranger's Treasure
(Poklad Temného hraničáře) CZ

Velikost: 125KB

Překlad originál BioWare modulu The Dark Ranger's Treasure od Bonedigger.

Doporučená úroveň: 5-15
Doporučený počet hráčů: 1-4
Popis: Ošumělá hospoda U kopí je ztracena uprostřed bažiny Mrtvého muže a vypadá, že díky tomu brzy zajde na finanční úbyti. Ale poklad, který byl nedávno objeven v nedalekých ruinách, by mohl změnit osud tohoto bohy zapomenutého kouta.

Pozor vyžaduje datadisk Shadows of Undrentide !!!

Autor: BioWare
Stránka Autora: http://nwn.bioware.com/downloads/module_darkranger.html
Překlad: Bonedigger

To Heir Is Human (Trable s dědicem) CZ

Velikost: 200KB

Překlad originál BioWare modulu To Heir Is Human od Adama.

Doporučená úroveň: 5-15
Doporučený počet hráčů: 1-4
Popis: Příběh se odehrává v srdci Cormanthoru, poblíž Myth Drannoru. Skupinu hraničářů, kteří pátrají po uneseném dítěti, smetla armáda drowu. Pár přeživších se vzdalo naděje na záchranu dědice svého barona. Kdo se odváží postavit drowum, aby zachránil nevinné děti?

Pozor vyžaduje datadisk Shadows of Undrentide !!!

Autor: BioWare
Stránka Autora: http://nwn.bioware.com/downloads/module_heirhuman.html
Překlad: Adam Rambousek

The Light Reborn 1
(Světlo znovuzrozené 1:
Vpád orků a Hlídka mrtvých
) CZ

Velikost: 1.6MB

Překlad modulu Light Reborn 1 od Bonedigger.

Doporučená úroveň: 1-4
Doporučený počet hráčů: 1-4

Pozor vyžaduje datadisk Shadows of Undrentide !!!

Autor: Bruce Nielson
Stránka Autora: http://www.prism.net/bnielson/LightReborn.html
Překlad: Bonedigger

The Neverwinter Chess (Šachy) CZ

Velikost: 213 KB

Překlad modulu pro hraní šachů na enginu NWN. Hra pro 2 hráče nebo můžete jen pro zábavu hrát sami se sebou.

Stránka Autora: BioWare Jonathan Epp
Překlad: GandyCZ


 
 

Downloady


Portréty

Moduly

Ostatní

Wallpapery

HAK